InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Poznań CH Pestka Al. Solidarności

Opis stanowiska pracy:
• obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
• obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
• współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,
• rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania :
• aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia (wymóg konieczny),
• spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
• umiejętność szybkiego liczenia,
• pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy :
• zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
• atrakcyjne i regularne wynagrodzenie,
• elastyczny grafik,
• pracę w oparciu o umowę zlecenie,
• nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
• dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.