Kasjer / Sprzedawca

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Opole, opolskie

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o estetyczny wygląd miejsca pracy
  • doradztwo w zakresie wyboru produktów

Wymagania:

  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • PRACĘ OD ZARAZ
  • Praca zmianowa- 6:00-14:00, 14:00-21:00+ weekendy
  • Umowa o pracę
  • Pracę w sklepie ogólnospożywczym
  • Wynagrodzenie: 2000 brutto + premia
  • Możliwość rozwoju

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl