Opis stanowiska pracy

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Kasjer/Sprzedawca

Opis stanowiska:
obsługa Klientów

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

wykładanie towaru na półki

dbanie o właściwą ekspozycję produktów na sklepie

drobne prace porządkowe

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej z Agencją Pracy Interkadra

możliwość dłuższej współpracy

Wymagania

Posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny)

dyspozycyjności

pełnoletności

uczciwości

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
15PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie