Opis stanowiska pracy

Firma BRUGI powstała w 1956 r. w Weronie. Od samego początku przedmiotem działalności firmy było projektowanie i produkowanie odzieży sportowej, przeznaczonej głównie do uprawiania sportów zimowych. Na rynku polskim marka ta istnieje                od 1995 r., a firma BRUGI POLSKA Sp. z o. o. jest obecnie jednym z liderów tej branży.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

kasjer-sprzedawca

do naszego sklepu mieszczącego się w: Myślenice ( Galeria DEKADA )

Wymagania

  • doświadczenie w handlu
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • motywacja do pracy
  • zaangażowanie, entuzjazm
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • interesującą pracę w młodym zespole
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • umowę o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Prezentacja firmy

Brugi Polska powstała w 2003 roku w Bielsku-Białej. Jednak marka już od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta