InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer / sprzedawca

Miejsce pracy: Lubin

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Zatrudnimy pracownika do pracy w charakterze:

Kasjer/ekspedient

Opis stanowiska:
* zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
* obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
*rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
* utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:
* gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
* rzetelność i uczciwość,
* łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
* doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
* pełną wyzwań pracę,
* stabilność zatrudnienia,
* możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

(Nr. ref: KS/0716/Leg)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.