In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kasjer/Sprzedawca

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Plus Kadra Sp. z o.o. należy do europejskiej grupy kapitałowej zajmującej się Doradztwem Personalnym i Pracą Tymczasową. Działamy na terenie sześciu krajów Europy zachodniej i centralnej. W Polsce prowadzimy działalność od 2005 roku świadcząc najwyższej jakości usługi z zakresu Outsourcingu i Pracy Tymczasowej.

Plus Kadra Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 1676.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
*praca na kasie
*wykładanie towaru
*dbanie o czystość na stanowisku pracy
*kontrolowanie dat przydatności towaru

Wymagania:

*książeczka sanepid
*zaangażowanie w powierzone obowiązki
*duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
*dobra organizacja pracy

Oferujemy:
* umowę o pracę na 3/4 etatu
*możliwość długofalowej współpracy
*pracę w miłej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.