Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, która zapewni Ci finansową stabilizację? Posiadamy idealną ofertę pracy, która z pewnością Cię zainteresuje.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kasjer/sprzedawca

Numer referencyjny KSJ/1119/ŁC

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową: 17 zł brutto/h (dla osób uczących się/studiujących), 14,83 zł brutto/h (dla osób nieuczących się)
  • szkolenie stanowiskowe - brak doświadczenia nie jest więc przeszkodą!
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługiwanie Klientów sklepu
  • obsługiwanie kasy fiskalnej i terminala płatniczego (po przeszkoleniu)
  • utrzymywanie czystości na miejscu pracy

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy na II zmiany w godz. 6-22
  • pełnoletniości
  • status ucznia/studenta będzie mile widziany.

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To właśnie Ciebie szukamy. Nie zwlekaj. Aplikuj już dzisiaj!

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
14,83PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie