Dla naszego Klienta, znanej i cenionej sieci sklepów ogólnospożywczych. Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

kasjer - sprzedawca

Nr ref.: 31153
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o ekspozycję towarów
  • sprawdzanie przydatności do spożycia
  • doradztwo i profesjonalna obsługa klientów
  • dbałość o porządek i higienę miejsca pracy

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • książeczka Sanepidu
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • podnoszenie swoich kwalifikacji
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)