Opis stanowiska pracy

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/sprzedawca

Miejsce pracy: kilka lokalizacji na terenie Kielc

Numer referencyjny: KAS/1119/WAW

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

- obsługa Klientów sklepu,

- utrzymywanie czystości na miejscu pracy.

Oferujemy:

- stawkę 18,90 (uczeń/student) lub 18 zł (osoba nieucząca się) brutto/h

- darmowe szkolenie stanowiskowe (brak doświadczenia nie jest więc przeszkodą!),

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- elastyczny grafik pracy,

- stałą opiekę koordynatora z ramienia agencji InterKadra.

Wymagania

Jeśli:

- posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- jesteś osobą pełnoletnią,
- chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub po prostu dorobić i zależy Tobie na elastycznym grafiku

...wyślij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie