Opis stanowiska pracy

InterKadra jest jedną z największych polskich agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Opis Stanowiska:

obsługa Klientów
obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
wykładanie towaru na półki
dbanie o właściwą ekspozycję produktów na sklepie
drobne prace porządkowe

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie z agencja pracy tymczasowej Interkadra,
możliwość dłuższej współpracy

Wymagania

posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny)
dyspozycyjności
pełnoletności
uczciwości
chęci do pracy

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
17,4PLN - 17,6PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie