Opis stanowiska pracy

OFERTA:
Agencja Pracy Beetsma (Nr rej APT 5169) poszukuje pilnie osób chętnych do pracy w jednym z marketów na terenie Głogowa.
Inne agencje nie gwarantują Ci stałego grafiku?
Chcesz indywidualnie dopasować godziny pracy do swoich wymagań?
Możesz zacząć pracę od zaraz?

Gwarantujemy Ci terminowe wypłaty,
Zapewniamy umowę zlecenie z pełnymi składkami zdrowotnymi,
Nasi konsultanci pomogą Ci ustalić odpowiadający Ci grafik i odpowiedzą na każde pytanie.
Nie czekaj - mamy ograniczoną liczbę miejsc!

Jeśli jesteś zainteresowany odpowiedz na to ogłoszenie

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie