Kasjer/Sprzedawca

Beetsma Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w markecie na stanowisku Kasjera/Sprzedawcy.

Możliwość podjęcia pracy w wybranej lokalizacji:
Gdańsk Morena
Gdańsk Przymorze
Gdańsk Ujeścisko
Gdańsk Chełm
Gdańsk Suchanino
Gdańsk Szadółki

Obowiązki:
- obsługa klientów,
- obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu szkolenia),

Oferujemy:
- cotygodniowe elastyczne grafiki,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- comiesięczne wypłaty,
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Wymagania

Wymagania:
- pełnoletniość,
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej,
- odpowiedzialność, sumienność,

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta