Klient infoPraca.pl
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
  • Kultura osobista
  • Komunikatywność

Kasjer/ Sprzedawca

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla naszego klienta, ogólnopolskiej sieci handlowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania

·         Bieżąca obsługa klienta

·         Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

·         Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

·         Przyjmowanie dostaw

Oferujemy

·         Umowę o pracę

·         Tryb pracy zmianowej (2 zmiany)

·         Miłą atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.