Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Kasjer - sprzedawca

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 90-413 Łódź

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą z nami w ramach stanowiska:

Kasjer/ Kasjerka
Miejsce pracy: Łódź (Retkinia)

Zakres obowiązków:
- Obsługa Klienta,
- Rzetelna obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
- Wykładanie towaru i dbanie o estetyczną ekspozycję,
- Rozliczanie kasy po skończonej zmianie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę,
Premię uznaniową zależną od jakości obsługi Klienta i zaangażowania,
- Pracę w przyjaznym zespole,
- Możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego,
Przeszkolenie z obsługi kasy (w przypadku braku doświadczenia).

Czas pracy:
Praca dwuzmianowa: poniedziałek – sobota w godzinach: 8:00 – 16:00 lub 13:00 -21:00 oraz w niedzielę pomiędzy godz.: 9:00 – 19:00
Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie informacji, którą zmianą są Państwo zainteresowani.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

- Rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków,
- Punktualność,
- Łatwość nawiązywania kontaktów,
- Posiadanie książeczki sanepidowskiej bądź gotowość do jej wyrobienia,
- Gotowość do pracy zmianowej,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy.
W przypadku braku doświadczenia – możliwość odbycia szkolenia w Firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy