Kasjer /Sprzedawca - w sklepie Żabka w Rynku we Wrocławiu !!!

Pośrednictwo Artus

53-234 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka w Rynku na stanowisku Kasjer/Sprzedawca.

- Praca w systemie dwuzmianowym,
- Możliwość dostosowania pracy w pełnym i niepełnym wymiarze

Mile widziane: doświadczenie w handlu oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Zakres obowiązków: obsługa klientów sklepu, dbanie o ekspozycję towaru, obsługa kasy fiskalnej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

POŚREDNICTWO ARTUS Firma prawnicza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie