Kasjer/ Sprzedawca w sklepie RTV/AGD

NEONET S.A.

Wrocław, dolnośląskie

NEONET S.A.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów RTV, AGD, IT i nowych technologii.
NEONET S.A.
W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W związku ze stałym rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Kasjer- Sprzedawca RTV/AGD

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy;
- obsługę kasy fiskalnej oraz jej rozliczanie;
- przyjmowanie reklamacji;

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego;
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i umiejętności obsługi kasy fiskalnej;
- odpowiedzialności i zaangażowania;
- sumienności, dokładności oraz uczciwości;
- łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych;

Oferujemy:

- umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa+premia);
- pakiet dodatkowych benefitów (m.in.: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe etc.);
- pracę w ciekawej branży oraz szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe i wiedzę produktową
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w nowocześnie zarządzanej firmie z Centralą we Wrocławiu
- miłą atmosferę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego Cv.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE.
INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
NEONET S.A.