Kasjer/Sprzedawca w Centrum Handlowym Riviera!

Beetsma Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w markecie w Centrum Handlowym Riviera

Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca.

Obowiązki:
-obsługa Klientów,
-obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu szkolenia),

Oferujemy:
-grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności,
-atrakcyjną stawkę godzinową,
-comiesięczne wypłaty,
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
-możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Wymagania

Wymagania
-pełnoletniość,
-aktualna książeczka sanitarno- epidemiologicznej,
-dyspozycyjność,
-odpowiedzialność, sumienność.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie