Kasjer-Sprzedawca, Sprzedawca Dział Tradycji

Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. Ertom Trade Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma Delikatesy Doroty jest polską siecią sklepów spożywczych działającą w strukturach i pod szyldem Top Market. Firma oferuje niezwykle rozległą paletę cenionych przez klienta produktów najlepszej klasy. Oferta produktów jest stale poszerzana, a klienci liczyć mogą na konkurencyjne ceny, znaczące promocje, ale również na miłą obsługę i estetyczną organizację przestrzeni. Mamy świadomość, że siła firmy to siła jej pracowników a zadowolony pracownik to efektywnie działająca firma.

W związku z rozwojem sieci do placówek na terenie Warszawy i okolic poszukujemy osób na stanowiska:

Kasjer-Sprzedawca
Sprzedawca Dział Tradycji

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

-Obsługa klienta na działach
-Obsługa kasy fiskalnej
-Wykładanie towarów na sali sprzedaży
-Dbałość o wizerunek sklepu, czystość i porządek

Od kandydatów oczekujemy:

-Posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (badania na nosicielstwo)
-Uczciwości i zaangażowania
-Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
-Doświadczenia w pracy w handlu (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Konkurencyjne wynagrodzenie
-Przejrzyste zasady premiowania
-Bony na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
-Pakiet opieki medycznej
-Korzystne ubezpieczenia grupowe
-Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przysłanie CV. Zapraszamy również do aplikowania osoby na emeryturze oraz studentów zaocznych.

Prezentacja firmy

Delikatesy Doroty - udziałowiec TOP MARKET jest polską siecią skl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie