Kasjer/Sprzedawca - Słupsk ul. Szczecińska

InterKadra Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Słupsk

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Nr ref: KS/Słupsk/INF

Obowiązki:

Praca przy obsłudze kasy fiskalnej

Obsługa Klienta

Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Oferujemy:

Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra

Bezpłatne szkolenie kasjerskie

Atrakcyjną stawkę godzinową

Regularne wypłaty

Pracę w markecie

Wymagania:

Książeczka sanepidu

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem

Sumienność

Uczciwość

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.