Opis stanowiska pracy

  • Jeśli jesteś Osobą Niepełnosprawną i masz znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności,
  • Jeśli renta socjalna i pomoc społeczna nie zaspokajają TWOICH POTRZEB i AMBICJI,
  • Jeśli chcesz nawiązać NOWE KONTAKTY z ludźmi,
  • Jeśli chcesz udowodnić sobie i innym, że można LEPIEJ ŻYĆ,

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych

współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi

zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w

CZĘSTOCHOWIE lub POCZESNEJ k/Częstochowy

lub w innych miastach woj.śląskiego

Gwarantujemy:

  • Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, 7 godz. dzień pracy, 5 dni w tygodniu, bez pracy na zmiany nocne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
  • Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,
  • Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Oferujemy stanowiska:

  • Kasjer-sprzedawca, mile widziane doświadczenie w pracy na kasie fiskalnej,
  • Pracownik hali, wykładanie towaru

Wymagamy:

  • Dokumentu stwierdzającego umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności

Na każde stanowisko pracy gwarantujemy przeszkolenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, z podaniem informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie