KASJER - SPRZEDAWCA (NR 4476)

PHU DAKEL ŁUKASZ LOOSE

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4476

Obowiązki:

obsługa klienta - kasa fiskalna, przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, dbanie o wizerunek sklepu, przygotowanie ciepłych przekąsek, udział w promocjach, obsługa obcokrajowców

praca na 2-e zmiany

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera
  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych
  • obsługa kasy fiskalnej

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Zawód:

  • Kasjer handlowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Pozostałe wymagania:

  • min. 3 m-ce doświadczenia zawodowego w branży spożywczej, podstawowa znajomość j. angielskiego i j. rosyjskiego, znajomość standardów w sieci "Żabka", znajomość programu komputerowego sieci "Żabka", obsługa kolektora danych, obsługa Z-MARKET,

Miejsce pracy: Jagiellońska 111 lok. 5, 85-097 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: PHU DAKEL ŁUKASZ LOOSE ul. Jagiellońska 111 lok. 5 85-097 Bydgoszcz w godz. 10:00-18:00 lub kontakt tel. 693 868 547 - p. Łukasz Loose w godz. 10:00-18:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: PHU DAKEL ŁUKASZ LOOSE ul. Jagiellońska 111 lok. 5 85-097 Bydgoszcz w godz. 10:00-18:00, Godziny : 10:00-18:00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy