Kasjer/Sprzedawca Nakło nad Notecią

InterKadra Sp. z o.o.

Nakło Nad Notecią, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Nakło Nad Notecią

Numer referencyjny: KS/1216/TOR

Obowiązki:

  • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
  • Obsługa Klienta
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
  • Bezpłatne szkolenie kasjerskie
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.