Kasjer / Sprzedawca na wyspie Gdańsk Riviera

Jobman Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

JOBMAN GROUP Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

Kasjer-sprzedawca.

Oferta pracy tymczasowej.

Obowiązki:
- obsługa systemu sprzedażowego,
- profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
- obsługa terminala płatniczego i kasy,
- sporządzanie raportów dobowych,
- archiwizowanie dokumentów,
- dbanie o estetykę ekspozycji,
- prace porządkowe na stoisku.

Oferujemy:
Możliwość skorzystania z oferty w ramach ,,testowania usług'', praca z ciekawym produktem, podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, szkolenia sprzedażowe połączenia
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
- możliwość zdobywania ciekawych nagród,
-możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Wymagania

Wymagania:
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność 160h w miesiącu,
- gotowość do pracy w systemie 12godzinnym.

Informacje dodatkowe:
Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV -przez portal
Aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm)”

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie