Kasjer-Sprzedawca Market Budowlany

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kasjer/ka w markecie budowlanym (Łódź – Bałuty)

Obowiązki:
- obsługa kasy fiskalnej,
- obsługa terminala płatniczego,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
- profesjonalna obsługa Klientów sklepu.

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności w godzinach 6-21,
- nastawienia na wysoki standard obsługi klientów,
- umiejętności szybkiego liczenia,
- komunikatywności,
- zaangażowania,
- doświadczenia w pracy w handlu (mile widziane),

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- szkolenie kasjerskie,
- możliwość rozwoju.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.