Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/07/2016.

Kasjer Sprzedawca Kraków - Nowa Huta Nr referencyjny 1/KRK/KASJER/NH

małopolskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- Obsługa Klienta

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Umowa zlecenia podpisywana z InterKadra
- Bezpłatne szkolenie kasjerskie
- Zmianowy system pracy
- Elastyczny grafik pracy

Wymagania

- Aktualna książeczka Sanepidu (obowiązkowo!)
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Dyspozycyjność

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel