Kasjer/ Sprzedawca Grudziądz ul.Południowa

InterKadra Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Grudziądz

Obowiązki:

• Obsługa Klientów marketu
• Skanowanie i kasowanie produktów
• Rozliczanie kasy na koniec zmiany
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• Aktualna książeczka sanepidu
• Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
• Uczciwość i sumienność
• Odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy dla osób studiujących bądź pracujących
• Umowę cywilnoprawną podpisywaną z InterKadra
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia
• Bezpłatne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.