Kasjer/ Sprzedawca Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force

WROCŁAW, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: WROCŁAW

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:
KASJER
Nr Ref: BK/01/2015

Zakres obowiązków:
*udział w szkoleniu z obsługi kas
* obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
* przyjmowanie płatności kartą oraz gotówką
* bieżąca obsługa sklepu

Oferujemy:
* zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenia
* elastyczny grafik pracy
* wynagrodzenie 10 zł brutto/ h
* pracę w miłej atmosferze
* praca w sklepie sportowym

Wymagania:
* chęć do pracy
* staranność przy wykonywaniu obowiązków
* doświadczenie na kasie fiskalnej mile widziane

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.