Kasjer sprzedawca 13 zł brutto/h

Klient Portalu InfoPraca.pl

Góra Kalwaria, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego klienta szukamy osób do pracy w sklepie na stanowisku KASJER/ SPRZEDAWCA Bemowo

Oferujemy:

umowę zlecenie
wynagrodzenie godzinowe 12 zł brutto + premie 2 zł brutto do każdej godziny
zlecenie na 2 zmiany 5 dni w tygodniu
możliwość przejścia na umowę o pracę

Wymagania

książeczka SANEPID

Proszę o kontakt pod numerem telefonu:

513 188 090

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie