KASJER – PRACA DLA STUDENTÓW I NIE TYLKO

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Kasjer do supermarketu.

Miejsce pracy: Szczecin (centrum)

Zadania:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa klienta,
  • drobne prace porządkowe na terenie sklepu.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę 16,00 zł/h brutto (uczeń/student ok. 13,70 zł netto, pozostali ok. 12,00 zł
  • netto),
  • elastyczny grafik (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin).

Uwaga: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Wymagania

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie,
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta