Kasjer / Pomocnik sklepu Złocieniec (Market na ul. Piłsudskiego)

InterKadra Sp. z o.o.

Złocieniec, zachodniopomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Złocieniec

Obowiązki:

- Obsługa kas fiskalnych i rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami oraz czynności bieżące np. uzupełnianie stojaków przykasowych, dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów
- Kontrolowanie przydzielonego /wskazanego regału pod względem czystości, zasady FIFO, aktualności fiszek, zatowarowania, terminów przydatności do spożycia, oznaczeń promocyjnych oraz innych zgodnie ze standardami
- Wykładanie towaru z bieżącej dostawy
- Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami głównie stanowiska pracy, odniesienie na miejsce towarów pozostawionych przez Klientów na kasie, liczenie pieczywa do zwrotu

Wymagania :

- Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Komunikacja ustna i pisemna w języku polskim
- Kultura osobista umożliwiająca obsługę Klienta
- Znajomość bilonu i banknotów obowiązujących w Polsce
- Umiejętność dodawania i odejmowania w zakresie 100 000 umożliwiająca prawidłowe przyjmowanie i wydawanie gotówki oraz rozliczanie utargu
- Schludny wygląd, sumienność, uczciwość, zaangażowanie w obowiązki

Oferujemy:

- Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
- Bezpłatne szkolenie kasjerskie
- Możliwość dłuższej współpracy
- Stawka godzinowa + premia za produktywność
- Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w konkursie
- Elastyczny grafik ustalany
- Terminowe wynagrodzenie
- Pracę w markecie na terenie Złocieńcu

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.