Kasjer / Pomocnik sklepu Dobre Miasto

InterKadra Sp. z o.o.

Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Dobre Miasto

Wymagania :

• Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• Kultura osobista umożliwiająca obsługę Klienta
• Schludny wygląd,
• Sumienność, uczciwość,
• Zaangażowanie w obowiązki
• Mile widziane doświadczenie przy obsłudze kasy fiskalnej

Obowiązki:

• Obsługa kas fiskalnych
• Rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami
• Dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów
• Wykładanie towaru z bieżącej dostawy
• Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami

Oferujemy:

• Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
• Bezpłatne szkolenie kasjerskie
• Możliwość dłuższej współpracy
• Stawka godzinowa + premia za produktywność
• Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w konkursie
• Terminowe wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.