Kasjer Pabianice- nowe stawki

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/ka w markecie spożywczym w Pabianicach
(ul. Popławska)
Szukasz pracy dorywczej ? Chcesz szybko i łatwo zarobić dodatkowe pieniądze ?
Ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie – aplikuj już dziś!

Nr ref : KSJ/1115/PAB

Opis stanowiska pracy:

- Obsługa klientów sklepu,
- Obsługa kasy i terminali płatniczych,
- Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
- Dbanie o czystość stanowiska pracy,

Wymagania :

- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- Dyspozycyjność w tygodniu i/lub w weekendy,
- Spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
- Pozytywne nastawienie do klienta,

Oferujemy :

- Zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
- Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku ,
- Praca w systemie II-zmianowym, (możliwość ustalenia dni i godzin pracy),
- Dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
- Regularne wynagrodzenia, wypłacane w systemie miesięcznym,

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.