Kasjer na zastępstwo

WORK SERVICE S.A.

Gdańsk, pomorskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Gdańsk

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa Klienta obsługa punktu kasjerskiego
- przyjmowanie zleceń płatności

CO OFERUJEMY?
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- terminową wypłatę wynagrodzenia
- niezbędne zaświadczenia w trakcie zatrudnienia
- opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia
- oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A.
- możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie oraz NNW
- możliwość zakupu kart MULTISPORT lub OK SYSTEM

- doświadczenia w obsłudze klienta oraz terminala płatniczego
- znajomośc obsługi komputera

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.