In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kasjer_Lublin

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Obsługa klienta

Dla naszego klienta- hipermarketu z Lublina- poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer/ka_Lublin

Nr ref: KAS/LUB/2017

Obowiązki:

Czynności kasjerskie
Obsługa Klienta
Dbanie o dobry wizerunek hipermarketu

Wymagania:

wykształcenie min. średnie
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
komunikatywność
mile widziane doświadczenie przy obsłudze Klienta
dyspozycyjność od poniedziałku do soboty

Oferujemy:

po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 13,70 brutto/h
miłą i przyjazną atmosferę
gwarantujemy ODPŁATNE szkolenie

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.