Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- kompleksowa obsługa klienta biznesowego oraz indywidualnego;
- rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczeń i usług dodatkowych;
- dokonywanie zmian i zwrotów biletów lotniczych;
- fakturowanie i rozliczanie transakcji.

Od kandydata oczekujemy:

- kilkuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku kasjera lotniczego;
- bardzo dobrej znajomości systemu rezerwacyjnego Amadeus;
- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
- praktycznej umiejętności obsługi komputera (MS OFFICE, Internet);
- umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Delta Tour Sp. z o.o. powstała w 1998 roku. <br/> <br/>Główny profil nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta