OTTO Work Force

Kasjer/kasjerka

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Słupsk

OTTO Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do prac:
Kasjer/Kasjerka
Nr ref.: TM/KAS/SŁUP/07/16
Miejsce pracy: Słupsk, ul. Jana Kilińskiego

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy
- pracowitość
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczych
- chęć do pracy
Obowiązki:
- obsługa klienta
- przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą i bonami towarowymi
- dbałość o estetykę stanowiska
Oferujemy:
- umowę zlecenie ze stawką godzinową
- elastyczny grafik dopasowany do pracownika
- możliwość dłuższej współpracy
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.