Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta na kasie fiskalnej wg standardów firmy,
  • Prawidłowe przyjmowanie i rozliczanie środków płatniczych,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Książeczka sanepidu,
  • Nastawienie na wysoki poziom obsługi klienta,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę dorywczą na część etatu lub cały etat,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno prawnej,
  • Wynagrodzenie godzinowe, 8zł/h brutto,
  • Bezpłatne 2-dniowe szkolenie kasjerskie,
  • Zaświadczenie o przebytym szkoleniu,
  • Możliwość dłuższej współpracy,
  • Bezpłatny transport dla pracowników z Płońska i okolic.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie