OTTO Work Force

Kasjer/Kasjerka

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kasjer/kasjerka

Nr. ref.: SK/OSO/KAS/08/2016
Miejsce pracy: Gdańsk Osowa. ul. Odyseusza

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu (7-21)
chęć do pracy
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
zaangażowanie w powierzone obowiązki
odpowiedzialność, sumienność
komunikatywność

Obowiązki:

obsługa klienta
przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą i bonami towarowymi

Oferujemy:

stawkę godzinową + premię
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (ZUS, urlop) 3/4 etatu z dopełnieniem
przeszkolenie z obsługi kasy
możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.