kasjer/kasjerka z książeczką sanepid, Olsztyn

Team Work Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Praca w systemie wielozmianowym, elastyczny grafik, bezpłatne szkolenie kasjerskie

Zakres obowiązków:
* obsługa Klienta
* obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Wymagania

* dyspozycyjność do pracy minimum 2-3 dni w tygodniu,
* aktualna książeczka sanepid

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia Team Work, numer certyfikatu 10134. <br/> <br/>Jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie