Kasjer / Kasjerka Warszawa

Jobman Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Oferta pracy tymczasowej.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,

- możliwość otrzymania wynagrodzenia w systemie dziennym,

- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Wymagania

Wymagania:

- wysoka kultura osobista,

- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

- komunikatywność i odpowiedzialność,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie