Kasjer / Kasjerka w markecie meblowym

OTTO Work Force

Warszawa - Targówek, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa - Targówek

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obsługa kasy fiskalnej
Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Zakres obowiązków:
- bezpośrednia obsługa Klientów
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy przez 5 dni w tygodniu, w tym w weekendy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- stawkę godzinową 15zł brutto
- elastyczny grafik pracy
- pracę po 6-10 godzin w godzinach otwarcia sklepu (od poniedziałku do niedzieli)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.