Kasjer/Kasjerka Swarzędz

OTTO Work Force

Swarzędz, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Swarzędz

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obsługa kasy fiskalnej Swarzędz

Nr.Ref. MK/OKF/03/2014/IP

Miejsce wykonywania pracy: Swarzędz-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych,

- wystawianie faktur.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- stawkę 11,92 brutto za godzinę,

- możliwość ustalenia elastycznego grafiku godzinowego,

- szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- doświadczenie w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Wymagania:

- miła aparycja,

- wysoka kultura osobista,

- rzetelność, odpowiedzialność,

- orientacja na Klienta.

Mile widziane:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-status osoby uczącej się.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.