Kasjer/Kasjerka Sosnowiec

INTERIMAX Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Interimax Polska jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Kasjer/Kasjerka

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: KS/12/14/SO

Obowiązki (Kasjer/Kasjerka):

Obsługa systemu kasowego
Obsługa terminali płatniczych

Wymagania

Wymagania:

• aktualne badania sanepid

• osoby posiadające status ucznia/studenta (warunek konieczny!)

• doświadczenie w sprzedaży i handlu

• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• dyspozycyjność od zaraz

• sumienność i uczciwość

Ponadto od Kandydatów oczekujemy:

• kultury osobistej

• samodzielności

Oferta:

• pracę od grudnia

• konkurencyjne wynagrodzenie 9 zł/h brutto, dodatkowo premia w okresie od 10.12.2014 r. do 23.12.2014 r. w wysokości 1 zł/h brutto za 100%-ową frekwencję według ustalonego grafiku

• elastyczny grafik pracy (możliwość dostosowania)

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

• umowę zlecenie

dziękujemy za nadesłane aplikacje, informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę interimax Polska Sp. z o.o. s.k.a., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych dz. u. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

interimax Polska Sp. z. o. o. s.k.a.

certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej i agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
za 100 %-ową obecność
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie