Kasjer/Kasjerka - Skarżyńskiego (GALERIA FORDON) - Bydgoszcz - praca czasowa

Jobman Group Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group sp. z o.o - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku kasjera/kasjerki.

LOKALIZACJA: Fordon (ul. Skarżyńskiego 10) - GALERIA FORDON

Zatrudnimy osobę pełnoletnią i posiadającą książeczkę sanitarno - epidemiologiczną.

Oferta pracy tymczasowej.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę,
- umowę zlecenie z ubezpieczeniem,
- przelew dzienny - ciągu 5 dni.

Wymagania

Wymagamy:
- dyspozycyjności,
- sumienności,
- zaangażowania.

Dodatkowe informacje:
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną z dopiskiem - KASJER/KASJERKA BYDGOSZCZ.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie