Opis stanowiska pracy

Firma Merkury Market, istniejąca na rynku od ponad 25 lat, lider w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych na terenie Polski, Słowacji i Czech w związku z dynamicznym rozwojem ogłasza nabór na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka
Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę Klientów w ramach realizacji operacji związanych z obrotem gotówkowym oraz za promowanie produktów i usług firmy.

Wymagania

Oczekiwania:

Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych
Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane
Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie