Kasjer / Kasjerka - Poznań Franowo

Jobman Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy
Tymczasowej poszukuje osób na stanowisko:

Kasjer / Kasjerka - Poznań, ul.Szwedzka
Lokalizacja: Poznań, Franowo

Poszukujemy osób na stanowisko kasjer/ka do marketu przy ul.Szwedzkiej.

Praca od poniedziałku do niedzieli z możliwością ustalenia indywidualnych terminów (wybrania poszczególnych dni pracy).
Praca w systemie dwuzmianowym.
Wynagrodzenie wypłacane dziennie/tygodniowo, bądź miesięcznie w zależności
od potrzeb zleceniobiorcy.
Praca również dla osób uczących się dziennie jak i zaocznie.
Oferujemy umowę zlecenie, zdobycie cennego doświadczenia oraz elastyczny
grafik online.

Wymagania

Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie