Kasjer / Kasjerka - Poznań Bukowska

Jobman Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer/ka - oferta pracy tymczasowej

Miejsce pracy: Poznań Bukowska

Jeśli:
- jesteś osobą odpowiedzialną, uczciwą i rzetelną,
- jeżeli jesteś osobą dokładną i pracowitą,
- nie obawiasz się fizycznej pracy,
- jesteś dyspozycyjny.

To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:
- gwarantujemy szkolenie i przygotowanie do pracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- program lojalnościowy dla Zleceniobiorców
- pracę na pełen etat bądź dorywczą w zależności od dyspozycyjności
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- WYNAGRODZENIE W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH

Zadania na stanowisku:
- obsługa kasy fiskalnej
- profesjonalna obsługa klienta zgodnie z standardami firmy

Biuro Promo sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163.

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidu,
- dyspozycyjność do pracy od zaraz
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- chęć do pracy,

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie