KASJER KASJERKA Kraków

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
KASJER / KASJERKA

Numer referencyjny:
BS/KAS/03/2015
ul. Wielicka

Miejsce pracy:
Kraków

Branża:
handel detaliczny

Województwo:
Małopolskie

OBOWIĄZKI:
* profesjonalna obsługa klientów
* zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej

WYMAGANIA
* znajomość zasad obsługi klienta -mile widziane
* sumienność i zaangażowanie
* doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej-mile widziane

Informacje o wakacie:
* oferujemy 3/4 etetu
* stawka godzinowa
* umowa zlecenie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych lub o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Kraków, ul. Szlak 77

informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.