Kasjer Kasjerka Kraków Bronowice

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

KASJER KASJERKA

Miejsce Pracy: Kraków, Bronowice

Branża : Handel detaliczny

Obowiązki:
* obsługa kasy fiskalnej
* zapewnianie płynności obsługi kasowej
* udzielanie informacji klientom

Wymagania:
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
* status osoby uczącej się / studenta mile widziany
* dyspozycyjność
* gotowość do pracy zmianowej (bez nocy)
* motywacja do pracy, zaangażowanie, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
* pracę w okolicach Ronda Ofiar Katynia
* zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
* atrakcyjne stawki godzinowe
* możliwość związania z firmą na dłuższy okres czasu
* pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.