Kasjer/Kasjerka Kostrzyn Wlkp. (market na ul. Dworcowej)

InterKadra Sp. z o.o.

Kostrzyn Wielkopolski, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kostrzyn Wielkopolski

Opis stanowiska pracy:

• Obsługa klientów sklepu,

• Obsługa kasy i terminali płatniczych,

• Rozliczanie kasy po zakończonej ,

• Dbanie o czystość stanowiska pracy,

Oferujemy :

• Zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,

• Legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie,

• Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku ,

• Atrakcyjną stawkę godzinową,

• Pracę w systemie zmianowym między godziną 6:00 a 22:00,

• Dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

• Regularne wynagrodzenia, wypłacane w systemie miesięcznym,

Wymagania :

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny),

• Dyspozycyjność,

• Spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,

• Pozytywne nastawienie do klienta,

• Ukończone 18 lat,

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.